Czech English

Newsletter CONCORD

15.10.2014
FoRS
V nejnovějším newsletteru CONCORD se dočtete o následujících tématech:
  • A new vision for EU foreign policy? – Viceprezidentka CONCORD Laura Sullivan shrnula na svém blogu v šesti bodech slyšení v EP, kde Federica Mogherini,nově jmenovaná Vysoká představitelka Unie pro zahraniční věci a bezpečnostní politiku, nastínila své představy o zahraniční politice EU. Více zde.
  • Aid still lacking transparency  – Podle indexu transparentnosti, který zveřejnila kampaň PublishWhatYouFund, drtivá většina světových dárců stále nesdílí dostatečné množství dat o jejich rozvojových aktivitách. Více zde.
  • New CONCORD AidWatch paper – Dárci by měli naplňovat své globální závazky na podporu rozvoje, uvádí nejnovější  AidWatch zpráva. Více  zde.
  • Blog: ‚coherence can save Europe‘ – Ředitel CONCORD Seamus Jeffreson na svém blogu píše, proč je politika soudržnosti (PCD) důležitá k opětovnému získání důvěry evropských občanů. Více zde.
Další informace ohledně plánovaných akcí, pracovních nabídek, projektů a další naleznete zde.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace