Czech English

ADRA – Vedoucí oddělení komunikace s veřejností a Koordinátor/ka programu kampaně Mince denně

  • Úvod
  • Pracovní nabídky
  • ADRA – Vedoucí oddělení komunikace s veřejností a Koordinátor/ka programu kampaně Mince denně

Nevládní organizace ADRA vypisuje výběrové řízení na pozici „vedoucí oddělení komunikace s veřejností a koordinátor/ka programu kampaně Mince denně“. ADRA poskytuje pomoc lidem, kteří se ocitnou v krizových situacích. Mezi hlavní úlohy vedoucího bude řízení oddělení komunikace s veřejností po stránce organizační, personální, metodické a zajišťování jeho každodenního chodu. Vypracovávání, plánování a organizování fundraisingové a PR kampaně, projektů a dalších aktivit. Veškeré informace naleznete v přiloženém dokumentu. Své strukturované životopisy a motivační dopisy posílejte na email lenka.rozehnalova@adra.cz do 14. 3. 2016.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace