Czech English

Amnesty International – nabídka práce

Amnesty International ČR hledá čerstvou posilu na poloviční úvazek do týmu lidskoprávního vzdělávání. Hledáme organizačně schopného kolegu nebo kolegyni s praxí v oblasti metodické práce neformálních vzdělávacích programů, který s chutí pomůže týmu i v oblasti administrativní. NÁPLŇ PRÁCE podílení se na vytváření a inovacích neformálních vzdělávacích programů (ve spolupráci s metodičkou Amnesty) poskytování metodické podpory a podílení se na rozvoji dobrovolných lektorů Amnesty lektorování školení a workshopů (pro dobrovolné lektory, pro pedagogy, pro studenty ZŠ a SŠ) organizační zajištění školení, seminářů a dalších setkávání, včetně týmových merend plnění administrativních úkolů spojených s chodem oddělení (např. příprava podkladů, podílení se na reportingu, zápisy z porad, shromažďování a zpracování dat, aktualizace monitorovacích nástrojů) administrativní podpora současným vzdělávacím projektům (např. pomoc s přípravou monitorovacích a finančních zpráv pro donora) OČEKÁVÁME nadšení měnit věci prostřednictvím vzdělávání hravost, tvořivost, optimismus otevřenost a respekt odlišnosti přehled v problematice lidských práv, činnosti Amnesty a metod a významu lidskoprávního vzdělávání zkušenost se samostatnou administrativní prací pečlivost a chuť učit se nové věci zkušenost s přípravou a vedením vzdělávacích programů pro věkovou skupinu 13–17 let zkušenost s organizačním zajištěním vzdělávacích akcí a školení praxe s vedením zážitkových a herních aktivit výhodou ochota cestovat služebně po České republice a na Slovensko znalost angličtiny slovem psaným i mluveným NABÍZÍME práci v největší lidskoprávní organizaci na světě smysluplnou a tvořivou práci v týmu s podporou a zaškolením možnost profesního růstu a seberealizace přátelské a otevřené prostředí setkávání s lidmi z různých sociokulturních prostředí přístup k materiálům a dokumentům Amnesty International získání nových zkušeností z oblasti lidskoprávního vzdělávání Časová náročnost: 20 hodin týdně Místo výkonu práce: Praha s pracovními cestami po ČR a do SR Nástup: říjen/listopad 2014 Odměna: odpovídající neziskové organizaci. Podrobné informace týkající se výše platu a benefitů obdrží kandidáti při prvním kole přijímacího řízení Kontakt Svůj strukturovaný životopis a krátký motivační dopis zašlete prosím na e-mail jiri.bejcek@amnesty.cz nejpozději do 8. 10. 2014. Do předmětu prosím uveďte „Pozice: lidskoprávní vzdělávání“. Vybraní uchazeči a uchazečky budou pozváni na ústní pohovor do Prahy.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace