Czech English

Česká rozvojová agentura: výběrové řízení na pozici stážista/stážistka

Česká rozvojová agentura vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice stážisty pro agendu související se zahraniční rozvojovou spolupráci/koordinací pomoci  poskytované Českou republikou. Náplň práce: o vyhledávání a zpracovávání informací v rámci rozvojové problematiky (především zpracování podkladů pro formulaci projektů) o výpomoc s agendou formulačního a identifikačního oddělení o příležitostné překlady z/do angličtiny o administrativní činnost (práce na PC – databáze projektů, editace webu) o organizační pomoc na akcích ČRA (semináře, školení) o zpracování žádostí v rámci dotačního řízení Česká rozvojová agentura nabízí: o spolupráci s významnou institucí působící v oblasti zahraniční rozvojové spolupráce o flexibilní pracovní dobu (celkem 20 hodin týdně) o práci v týmu i individuálně o přátelskou atmosféru o přístup do knihovny a studovny Požadavky: o možnost docházet do ČRA po dobu min. 6 měsíců o základní orientaci v rozvojové problematice o min. ukončené SŠ vzdělání o v ideálním případě student/ka magisterského studia na VŠ o výbornou znalost anglického a českého jazyka, další jazyky výhodou o pokročilou znalost práce s počítačem o výhodou je zájem o Balkán, Gruzii a Moldavsko popř. osobní znalost některého z uvedených teritorií Předpokládaný nástup je 2.1.2014; pozdější nástup možný dle individuální domluvy. Životopis v českém a motivační dopis v anglickém jazyce pošlete nejpozději 1.12.2013 emailem na adresu necasova@czda.cz. V případě dalších dotazů ke stáži kontaktujte Lucii Nečasovou na tel. čísle 251 108 105. Stáž v ČRA není placená.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace