Czech English

Charita Česká republika – programový manažer pro BV a vedoucí mise v Gruzii a Iráku

  • Úvod
  • Pracovní nabídky
  • Charita Česká republika – programový manažer pro BV a vedoucí mise v Gruzii a Iráku

Charita Česká republika se neustále rozvíjí a hledá další posily. Aktuálně máte možnost zapojit se do týmu sídlícího v Praze nebo vést misi přímo v Gruzii. 1) Hledáme kolegu zodpovědného za aktivity Charity Česká republika na Blízkém východě. Soustředit se bude jak na programový management v jednotlivých zemích, tak na strategický rozvoj našeho působení v regionu. 2) Do Gruzie chceme poslat vedoucí/ho mise, který není nováčkem v sektoru humanitární pomoci a rozvojové spolupráce a má zkušenost s prací v mezinárodním týmu a řídicí funkcí. 3) Vedoucí mise je také poptáván pro misi v Iráku. Budete to vy? Výběrové řízení probíhá průběžně.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace