Czech English

Charita ČR – Finanční koordinátor/ka pro Afriku a Blízký východ a Finanční koordinátor/ka pro Moldavsko, Mongolsko a Gruzii"

  • Úvod
  • Pracovní nabídky
  • Charita ČR – Finanční koordinátor/ka pro Afriku a Blízký východ a Finanční koordinátor/ka pro Moldavsko, Mongolsko a Gruzii"
Charita Česká republika vypisuje hned dvě výběrová řízení na pozice „Finanční koordinátor pro Afriku a Blízký východ“„Finanční koordinátor pro Moldavsko, Mongolsko a Gruzii“ Finanční koordinátor je odpovědný za zpracování a kontrolu finančních podkladů projektů, finanční analýzy a rozpočty či prezentace získaných dat dalším aktérům. Pro obě pozice je třeba VŠ vzdělání, výborná znalost AJ a práce s MS Office, praxe v oboru výhodou. V případě zájmu zašlete životopis a motivační dopis do 8. března. Více informací o pozici FK pro Afriku a Blízký východ naleznete zde a pro Moldavsko, Mongolsko a Gruzii zde.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace