Czech English

Charita ČR – Lektor/ka projektu Žijeme spolu, mluvíme spolu – výukou k toleranci a kultuře dialogu

  • Úvod
  • Pracovní nabídky
  • Charita ČR – Lektor/ka projektu Žijeme spolu, mluvíme spolu – výukou k toleranci a kultuře dialogu

Charita ČR, oddělení humanitární pomoci a rozvojové spolupráce, hledá zkušené lektor(k)ypro spolupráci na vzdělávacím projektu „Žijeme spolu, mluvíme spolu – výukou k toleranci a kultuře dialogu“. Tento projekt usiluje prostřednictvím vzdělávání o rozvoj kritického myšlení, respektu a dialogu v české společnosti. Jedná se především o cyklus vzdělávacích seminářů, tvorbu metodických podkladů a dalších výukových materiálů a organizování workshopů na školách. V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis a motivační dopisna adresu jana.harustakova@charita.czUzávěrka přihlášek je 25. 8. 2017Pro více informací klikněte zde.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace