Czech English

Charita ČR – Nabídka následujících pozic:

1. Desk officer – pozice na plný úvazek. Desk officer je odpovědný za implementaci programů pro jednotlivé země, tak za aktivní roli při vývoji těchto programů. Úzce spolupracuje s finančním koordinátorem a vedoucími misí pod dohledem regionálního manažera. Vyžaduje se anglický jazyk. Deadline přihlašování je 4. 6.
2. Projekťák/čka globálního rozvojového vzdělávání a osvěty – pozice na plný úvazek. Do týmu Globálního rozvojového vzdělávání a osvěty Charity Česká republika, se hledá projekťák/projekťačka, který/á se nebojí výzev, má rozhled co se děje ve světě, dobré organizační schopnosti, je samostatný/á, nebojí se udělat rázné rozhodnutí a rád/a komunikuje s lidmi. Nástup možný ihned.
3. Stážista pro oddělení humanitární pomoci a rozvojové spolupráce – do týmu Monitoring, Evaluation, Accountability and Learning Unit se hledá stážista, který/á by nám pomohl/a v oblastech řízení znalostí (Knowledge Management), organizační paměti a shromažďování a analýzy dat.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace