Czech English

Charita ČR – školitel porodnictví

I. Informace o pracovní pozici Název pozice: Školitel v oboru porodnictví Typ pozice (úvazek): Školení v délce 1 měsíc Nadřízený: Programový manažer pro Afriku Očekávaná délka zaměstnání: 1 měsíc Místo výkonu práce: Zambie Nástup: léto/podzim 2015 Termín, do kdy má být inzerát zveřejněn: zatím neomezeně Výběrové řízení: ano/ne   II. Popis pracovních povinností    Pedagogové se během výjezdu zapojí do výuky na Lewanika School of Midwifery a budou se podílet na těchto aktivitách: –          zhodnocení stávajících metodologií výuky porodnictví na Lewanika School of Midwifery –          příprava a realizace školení pro pedagogy porodnictví –          realizace ukázkových hodin pro pedagogy a konzultace v oblasti zvyšování kvality výuky –          přispění k nastavení systémů zlepšování kvality výuky –          spolupráce s Charitou ČR v podobě konzultací a odborného vedení v implementaci aktivit projektu týkajících se Lewanika School of Midwifery a výuky Registered Midwifery v místě realizace –          příprava podkladů z realizovaných aktivit pro průběžné a závěrečné zprávy –          průběžné informování Charity ČR –          spolupráce na případných změnách a doplnění projektu –          propagace a prezentace projektu   III. Potřebná kvalifikace a požadavky –          pedagogické vzdělání v oboru porodnictví –          praxe ve vyučování oboru porodnictví –          možnost výjezdu do Zambie na 1 měsíc (ideálně preferujeme dlouhodobou spolupráci po dobu 3 letého trvání projektu) –          úroveň angličtiny umožňující odborná školení a konzultace   IV. Nabízíme –          možnost seberealizace na projektu rozvojové spolupráce –          zajímavou práci v zahraničí –          získání zkušeností na mezinárodní úrovni –          zázemí organizace s dlouholetou praxí v daném oboru –          uhrazení nákladů spojených s cestou a pobytem v Zambii   Jak se přihlásit: Kvalifikovaní zájemci mohou posílat své přihlášky na e-mailovou adresu jobs@caritas.cz. Přihláška musí obsahovat aktuální životopis (s důrazem na zkušenosti se zahraničními projekty) a informaci o možném termínu výjezdu. Životopis musí obsahovat plné kontaktní informace (adresa, telefon, e-mailová adresa). Uzávěrka přihlášek je 31. července 2015 Více informací zde.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace