Czech English

Charita ČR: Vedoucí oddělení komunikace (PR manager)

Charita ČR vypisuje výběrové řízení na pozici Vedoucí oddělení komunikace (PR manager). Jedná se o místo v Praze, na plný úvazek. Vedoucí oddělení komunikace zodpovídá za chod oddělení a je hlavním realizátorem kampaní a jednotlivých výstupů oddělení (webové stránky, tištěné materiály atd.). Vedoucí řídí práci redaktora – tiskového mluvčího a dále PR manažera pro oddělení humanitární pomoci a rozvojové spolupráce) a dvou externistů – grafika a hlavního administrátora charitní webové sítě.  Náplň práce: – zodpovědnost za přípravu a realizaci komunikačních kampaní a aktivit organizace – zodpovědnost za celkový rozvoj oddělení, jeho rozpočet – koordinace s PR pracovníky z regionů a tiskovým střediskem ČBK – spoluvytváření komunikační strategie organizace – vedení projektu charitní webové sítě a zodpovědnost za obsahovou a obrazovou podobu webu – podpora pro fundraising (Tříkrálová sbírka, DMS, mimořádné situace) – příprava podkladů, propagačních a tiskových materiálů včetně výroční zprávy – vedení komunikace na sociálních sítích Požadavky: – VŠ, zkušenosti z oblasti marketingu, komunikace či médií (alespoň 2 roky) – zkušenosti s přípravou propagačních materiálů a komunikačních kampaní – zkušenosti s vedením lidí výhodou – dostatečná uživatelská znalost práce s PC (MS Office + výhodou HTML, Google Analytics, kreativní balíček Adobe) – výborná znalost ČJ a stylistické dovednosti, grafické cítění – velmi dobrá znalost AJ slovem i písmem – pozitivní vztah k prostředí katolické organizace a ztotožnění se s Etickým kodexem Charity ČR   Charita ČR nabízí: – zaměstnání na plný úvazek (prozatím na dobu určitou 1 rok) – 5 týdnů dovolené – pružnou pracovní dobu – stravovací kupony Nástup od 2. ledna 2014. Vaše životopisy a stručné motivační dopisy v ČJ zasílejte na: sekretariat@charita.cz do středy 27. listopadu 2013.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace