Czech English

Charita Hradec Králové – Koordinátor projektů

Oblastní charita Hradec Králové hledá na pracovní pozici koordinátor projektů, na úvazek 1,0 s předpokládaným termínem nástupu ihned nebo dle dohody. Vítané zkušenosti jsou zejména v problematice finančního řízení projektů a v dotační a grantové problematice v NNO znalost sociálních služeb a charitního prostředí aktivní znalost anglického či německého jazyka. Strukturovaný životopis obsahující údaje o Vašich profesních předpokladech, Vaši fotografii a kontakty na osoby, které mohou poskytnout reference o Vašem předchozím pracovním působení motivační dopis krátkou úvahu na téma: Můj návrh možností financování Oblastní charity Hradec Králové zasílejte na prihlaska1@charitahk.cz. Více informací zde.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace