Czech English

CHČR – Finanční manažer pro oddělení HPRS

Druhou pracovní nabídku Charity Česká Republika tvoří pozice „Finanční manažer pro Oddělení humanitární pomoci a rozvojové spolupráce“, který je odpovědný za kontrolu a supervizi finančních koordinátorů dílčích programů, kontrolu rozpočtů a žádostí o dotace ze státního rozpočtu ČR, dohled nad nákupy v ČR i zahraničí, spolupráce na přípravě podkladů pro externí audity a další. Pro pozici ne nezbytné vzdělání v oblasti ekonomie či finančního managementu a nejméně čtyři roky praxe, anglický jazyk na výborné úrovni, zkušenost s vedením týmu výhodou. Plné znění pracovní nabídky čtěte zde a v případě zájmu zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na adresu jobs@caritas.cz.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace