Czech English

Člověk v tísni – Assessment centrum pro zájemce o práci na zahraničních misích

  • Úvod
  • Pracovní nabídky
  • Člověk v tísni – Assessment centrum pro zájemce o práci na zahraničních misích

Člověk v tísni již od roku 2002 úspěšně hledá své nové spolupracovníky a spolupracovnice v rámci tzv. Assessment centra, tedy dvoudenního skupinového výběrového řízení. Během něj plní zájemci o práci na zahraničních misích týmové či individuální úkoly, řeší případové studie či modelové situace. Prostřednictvím Assessment centra vyhledávají nejenom kvalifikované programové manažery, ekonomy, či specialisty ale i mladé začínající zájemce o problematiku humanitární pomoci a rozvojové spolupráce, jejich budoucí stážisty či dobrovolníky. Letošní Assesment centrum je zejména pro zájemce se zkušenostmi ve finančním managementu, účetnictví, či logistice, v žádném případě ale ne pouze pro takové. Uzávěrka pro zaslání životopisu je 5. 9. 2016. Více informací o tom, co očekávat a jak se příhlásit hledejte zde.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace