Czech English

Člověk v tísni – Finanční manažer/ka projektů v Programech sociální integrace

  • Úvod
  • Pracovní nabídky
  • Člověk v tísni – Finanční manažer/ka projektů v Programech sociální integrace

Člověk v tísni hledá pracovníka na pozici finanční manažer projektů v Programech sociální integrace, s pracovištěm v Praze a nástupem v srpnu.Mezi základní odpovědnosti finančního manažera patří sestavování rozpočtů, sledování čerpání a finanční řízení projektů nebo jiných celků, sestavování průběžných finančních reportů, sledování ekonomiky projektů a další. Požadováno je VŠ/SŠ vzdělání nejlépe v ekonomickém oboru a alespoň jednoletou praxi v oboru (možno uznat i praxi při VŠ). Další požadavky jsou sepsány přímo v nabídce práce. Nechť zájemci posílají strukturovaný životopis a motivační dopis do 22.7.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace