Czech English

Člověk v tísni – Support Desk Officer pro Kavkaz, Balkán a Moldavsko

Člověk v tísni hledá zájemce o pracovní pozici Support Desk Officer pro Kavkaz, Balkán a Moldavsko. Náplní práce je spolupráce s manažery zahraničních misí (Desk Officers), pozice je primárně administrativní, podpůrná a kontrolní. Požadováno je ukončené VŠ vzdělání (příp. studium posledního ročníku), výborná angličtina, zkušenost s projektovým managementem v neziskové sféře (psaní a vedení projektů) – ideálně z prostředí humanitární či rozvojové mise, výborné komunikační a organizační schopnosti a zkušenost s prací v mezinárodním týmu a koordinací lidí. Znalost dalších jazyků (ruština / srbština / bosenština / rumunština / albánština) je výhodou. Více informací naleznete zde.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace