Czech English

Člověk v tísni: Support Desk Officer

Nástup: duben 2014

Místo působení: Praha 2

Doba: neurčitá

Support Desk Officer je ve spolupráci s Desk Officery konkrétních zahraničních misí partnerem misí v Praze, napomáhá jejich fungování. Jeho role je primárně administrativní, podpůrná a kontrolní, v případě nepřítomnosti Desk Officerů přebírá i většinu jejich ostatních rolí.

Náplň práce:

  • podpora (administrativní i obsahová) a konzultace přípravy humanitárních a rozvojových projektů
  • kontrola projektové dokumentace, aby byla ve shodě s vnitřními pravidly organizace i pravidly donora, vyjednávání úprav
  • překlady, kontrola, kompletace a psaní reportů (pro donory i interních)
  • kontrola dodržování pravidel nákupu a smluv
  • pravidelná komunikace s misemi
  • archivace projektové dokumentace v elektronické podobě
  • aktualizace webových stránek a další mediální či fundraisingová podpora
  • spolu s Desk Officery plánování nových projektů a jejich fundingu
  • zastupování Desk Officerů v jejich nepřítomnosti

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání (ideálně zaměřené na rozvojová studia, ale není podmínkou),
  • výbornou angličtinu
  • zkušenost s projektovým managementem v neziskové sféře (psaní a vedení projektů) – ideálně v prostředí humanitární či rozvojové mise,
  • výborné komunikační a organizační schopnosti,
  • ochotu cestovat

Člověk v tísni Vám nabízí:

  • práci v mladém a dynamickém kolektivu,
  • prostor pro seberealizaci a osobní rozvoj,
  • zodpovědnou pozici a odpovídající finanční ohodnocení.

Váš životopis a motivační dopis v angličtině zašlete prosím na adresu hr@clovekvtisni.cz do 10. 4. 2015, do předmětu prosím uveďte „Support Desk Officer“.

Kontaktování budou pouze předvybraní uchazeči, děkujeme za pochopení.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí.

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.