Czech English

Člověk v tísni/The Prague Civil Society Centre – Communications Officer

Člověk v tísni hledá kandidáty na pozici Communications Officer v nově vznikajícím, progresivním, mezinárodním týmu v Prague Civil Society Centre. Centrum začalo jako projekt ČvT, nicméně bude se brzy odlučovat a působit jako samostatné pracoviště. PCSC si bere za cíl podpořit a posílit občanské společnosti ve východní Evropě a střední Asii, při jejich snaze o změny a víc otevřenou, demokratickou společnost, který by respektovala lidská práva a zaručovala všem důstojnost. Co by tato pozice obnášela a potřebnou kvalifikaci, si přečtete zde. Na stejném místě najdete informace o tom, jak se přihlásit do výběrověho řízení, což je potřeba udělat do 15. srpna.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace