Czech English

Diakonie ČCE: Koordinátor/poradce pro rodiny zasažené mimořádnou událostí

Diakonie ČCE – Středisko humanitární a rozvojové pomoci hledá pracovníka pro akutní i dlouhodobou práci s rodinami zasaženými mimořádnou událostí (např. povodní). Náplň práce spočívá v komunikaci se zasaženými rodinami i jednotlivci, zjišťováním jejich potřeb, poradenství v terénu a koordinaci dalších služeb a odborníků v oblasti základní pomoci (finanční, materiální, psychosociální, sociálních služeb). Pracovník/pracovnice bude spolupracovat s místními úřady, neziskovými organizacemi a dalšími složkami povodňové pomoci. Požadavky:
– absolvent SŠ nebo VŠ – výbornou komunikaci, komunikační výcvik výhodou – rychlou orientaci v problému, zkušenosti z oblasti sociálních a zdravotních služeb, sociálního poradenství – velmi dobrou znalost němčiny nebo angličtiny slovem i písmem – řidičské oprávnění sk. B (aktivní řidič) – flexibilitu, odolnost vůči stresu a nadšení pro věc – zkušenost s projektovým cyklem (logický rámec, tvorba rozpočtu atd.) – zkušenost s EU projekty výhodou – znalost prostředí ČCE výhodou Diakonie ČCE nabízí: – práci na částečný nebo plný úvazek – možný nástup od 1. 10. 2013 nebo dle dohody – pracoviště ve středu Prahy – příjemný pracovní kolektiv Své životopisy (včetně referencí) a motivační dopis zasílejte do 8. 9. 2013 Evě Bucharové na adresu bucharova.hrp@diakonie.cz.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace