Czech English

Dobrovolník na pomoc s lobbyingem

OPU hledá dobrovolníka/ci na pomoc s lobbyingem. Jednalo by se o intenzivní spolupráci s ředitelem organizace na advokačních tématech souvisejících s právy cizinců v ČR (komunikace s médii, veřejností, státními institucemi, aj.) Studium v oboru sociálních věd výhodou. Spolupráce je možná i formou studentské praxe nebo stáže. Pomozte nám pomáhat a připojte se k nám! Místo: pražská kancelář na Praze 9, možnost práce z domova Čas: pravidelně či sporadicky dle domluvy Nabízíme: * zázemí stabilní neziskové organizace * mladý a přátelský kolektiv * praxe v oblasti neziskového sektoru * zdarma přednášky, školení a supervize Požadujeme: * věk nad 18 let * proaktivní a přístup k zadaným úkolům * entuziasmus, pečlivost, spolehlivost * flexibilita, kreativita, výborné komunikační schopnosti * znalost MS Office V případě zájmu prosím zašlete Váš strukturovaný životopis a krátké představení o Vás na mail: dobrovolnici@opu.cz. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Děkujeme.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace