Czech English

Dobrovolníkem projektu – „Žijeme spolu, mluvíme spolu – výukou k toleranci a kultuře dialogu"

  • Úvod
  • Pracovní nabídky
  • Dobrovolníkem projektu – „Žijeme spolu, mluvíme spolu – výukou k toleranci a kultuře dialogu"

Charita ČR hledá dobrovolníky do projektu „Žijeme spolu, mluvíme spolu – výukou k toleranci a kultuře dialogu“, který učitelům 2. stupně ZŠ, SŠ a víceletých gymnázií poskytuje komplexní podporu pro uchopení náboženských témat a otázek s nimi spojených a jejich bezpečné začlenění do výuky. Pokud rádi dobrovolničíte, setkáváte se s inspirativními lidmi, jste pečliví a zapálení pro věc, kontaktujte nejpozději do 15. ledna koordinátorku projektu Janu Harušťákovou na e-mail jana.harustakova@charita.cz. Plné znění dobrovolnické nabídky čtěte zde.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace