Czech English

Fundraising v Člověku v tísni

Člověk v tísni hledá brigádníky! Hledáte smysluplnou brigádu s odpovídajícím výdělkem? Není Vám lhostejný osud obyvatel nejchudších zemí světa? Přijďte pracovat do největší české neziskové organizace! Stanete se členem našeho týmu a v centru Prahy budete oslovovat veřejnost, představovat jí činnost naší organizace a získávat touto cestou dárce, díky jejichž podpoře dokážeme pomáhat obětem přírodních katastrof, válečných konfliktů i politických represí diktátorských režimů. Pomozte nám ukázat lidem, že svět je možné měnit k lepšímu! Zapojte se, pracujte v Člověku v tísni! Co nabízíme: – zajímavý fixní plat a k němu významné bonusy, v průměru si vyděláte 100-150Kč/hod, – flexibilní pracovní dobou, brigádu můžete skloubit se svými plány na léto, – smysluplnou práci v přátelském kolektivu, – trénink a zdokonalení Vašich komunikačních dovedností, – zaškolení v oblasti fungování humanitární pomoci, – praxi v největší české neziskovce, která Vám navíc může otevřít dveře k dalšímu uplatnění v naší organizaci, – a také možnost účastnit se debat a filmových večerů na témata související s naší činností, které pro naše brigádníky pořádáme. Co požadujeme: – zájem o problematiku humanitární a rozvojové pomoci, – dobré komunikační dovednosti a chuť bavit se s lidmi kolem sebe, – věk alespoň 18 let, – možnost pracovat alespoň 15 hodin týdně. Pošlete své CV na dd@clovekvtisni.cz nebo zavolejte na 731 690 962. Do e-mailu kromě telefonního čísla také prosím ve stručnosti uveďte, proč máte o tuto práci zájem a zda máte s podobnou prací již nějaké zkušenosti. Hlásit se můžete kdykoli. Kampaň probíhá každý všední den od května minimálně do konce října. Další informace najdete na www.clovekvtisni.cz/klub.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace