Czech English

Humanitas Afrika – Fundraiser/ka

 Humanitas Afrika vypisuje výběrové řízení na pozici fundraisera/ky.

Hledáme kolegu nebo kolegyni na nově vytvořenou pozici funraisera/ky. Náplní práce bude příprava fundraisingového plánu na základě analýzy potřeb organizace, realizace PR kampaně na podporu fundraisingu, příprava grantových žádostí, vyhledávání donorů a komunikace s nimi.

Co očekáváme?

  • Zájem o zahraniční rozvojovou spolupráci, problémy migrace a africký kontinent.
  • Samostatnou a zodpovědnou práci s orientací na výsledky. Kreativitu v oblasti PR.
  • Zkušenosti na poli fundraisingu a PR, velmi dobré komunikační schopnosti, motivace pro dosažení cílů organizace, spolehlivost a důslednost, výbornou znalost anglického jazyka.

Co nabízíme?

  • Poloviční úvazek, osobní rozvoj v rámci školení i samostatné práce, seznámení se s projekty v rámci zahraniční cesty, zázemí kanceláře a práci v multikulturním týmu.

Zájemce prosíme o zaslání životopisu a motivačního dopisu na info@humanitasafrika.cz

nejpozději do 20.2.2015

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace