Czech English

IFP – Capacity development & membership koordinátor/ka (možnost práce z ČR)

International Forum of National NGO Platforms (IFP) hledá pracovníka na pozici „Capacity development & membership coordinator“, který identifikuje potřeby členů, pomáhá členům identifikovat se s kulturou organizace a se strategiemi IFP, vzdělává, facilituje a pomáhá řešit interní i externí (nejen komunikační) nesrovnalosti. Je třeba relevantního ukončeného vysokoškolského vzdělání, mediačních a facilitátorských dovedností, odpovědnosti a finančních i manažerských dovedností. Anglický jazyk nutností, dále Francouzský/ Španělský na komunikační úrovni. Možnost práce z České Republiky. Plné znění pracovní nabídky čtěte zde!

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace