Czech English

INEX-SDA – dvě pozice: PR manažer/ka a výzkumník/ce pro projekt Erasmus+ KA2 K-SPACE

  • Úvod
  • Pracovní nabídky
  • INEX-SDA – dvě pozice: PR manažer/ka a výzkumník/ce pro projekt Erasmus+ KA2 K-SPACE

1.)PR manažer/ka
INEX-SDA hledá PR manažera/ku. Jedná se o ideální pozici pro všechny, které baví marketing a rádi zkouší nové věci. Pozice je vypsána na plný úvazek. Více informací naleznete zde. V případě zájmu pošlete svůj životopis a motivační dopis do 6.února na lenka.kaderabkova@inexsda.cz

2.) Výzkumník/ce pro projekt Erasmus+ KA2 K-SPACE
INEX-SDA hledá výzkumníka/výzkumnici pro projekt, který je zaměřen na téma ponávratových aktivit pro dobrovolníky, kteří se vrátili z tzv. workcampů. Během výzkumu budou sesbírány odpovědi na ponávratové dotazníky a zrealizovány hloubkové rozhovory. Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte se přihlásit zde.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace