Czech English

INEX-SDA – Koordinátor/ka vysílání dobrovolníků do zahraničí

Sdružení dobrovolnických aktivit INEX – SDA hledá aktivního a zodpovědného pracovníka na pozici koordinátora dobrovolníků, kteří se rozhodnou účastnit mezinárodního dobrovolnictví. Koordinátor se setkává s dobrovolníky, zpracovává přihlášky od zájemců o mezinárodní dobrovolnictví, pracuje s databázemi, propaguje projekty a školí dobrovolníky před odjezdem. Na pozici je třeba ukončeného VŠ vzdělání, skvělé komunikační schopnosti v českém i anglickém jazyce, znalost sociálních médií a hlavně aktivní přístup. V případě zájmu odešlete strukturovaný životopis  a motivační dopis na adresu martina.ekrtova@inexsda.cz. Plné znění pracovní nabídky naleznete zde!

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace