Czech English

Konsorcium nevládních organizací pracujících s migranty v ČR – Fundraiser

Konsorcium vyhlásilo výběrové řízení na pozici Fundraiser. Náplní práce je aktivní vyhledávání fundraisingových příležitostí a tvorba fundraisingové strategie, příprava fundraisingových kampaní a akcí rozvoj individuálního dárcovství a správa databáze dárců společně s dalšími povinnostmi. Požadování je VŠ či VOŠ vzdělání, dobrá znalost angličtiny, výborné komunikační a organizační schopnosti a výhodou je například zkušenosti s neziskovým sektorem či zkušenosti s oblastí fundraisingu, obchodu, marketingu či PR.  Nabízena je zajímavá, kreativní a dynamická práce s prostorem pro realizaci vlástních nápadů a fexibilní pracovní dobu. Nabízen je  tříčtvrteční úvazek, s nástupem od 1. září a pracovištěm v Praze. Zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu je možné nejpozději do 31. 7. 2016 do 12h. Pro více informací se podívejte sem.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace