Czech English

Konsorcium nevládních organizací pracujících s migranty v ČR – Policy officer

Konsorcium vyhlásilo výběrové řízení na pozici  Policy officer. Náplní práce je vyhledávání a zpracování aktuálních migračních a integračních témat na národní a mezinárodní úrovni ve spolupráci s členskými organizacemi (position papers), advokacie a lobbying v oblasti zajištění práv migrantů v souladu s posláním Konsorcia, komunikace a vyjednávání se stakeholdery (politici, státní správa, samospráva, odbory, zaměstnavatelé, lidskoprávní organizace aj.) a další. Požadováno je například VŠ vzdělání, dobrá znalost angličtiny, vysoká odbornost v oblasti migrace a integrace a sociálních politik, výborné komunikační a diplomatické dovednosti. Jedná  se o poloviční úvazek s pracovištěm v Praze a nástupem 1. září. Zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu je možné nejpozději do 31.7. 2016 do 12h. Co dalšího práce nabízí, obsahuje a vyžaduje se podívejte zde.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace