Czech English

Lékaři bez hranic hledají do svého týmu posilu

Lékaři bez hranic jsou jednou z největších humanitárních organizací na světě s projekty v 70 zemích světa, kde se zaměřují na poskytování krizové zdravotnické pomoci populacím postiženým válkami, přírodními katastrofami či nedostatkem základní zdravotní péče. Pobočka v ČR existuje od roku 2008 a má na starosti nábor nových spolupracovníků pro mise v zahraničí, získávání finančních příspěvků a informování veřejnosti o práci organizace a situaci v krizových oblastech.

V současné době hledáme do našeho týmu kolegu/kolegyni na poloviční úvazek, který/á bude mít na starost podporu všech oddělení kanceláře po administrativní stránce.

Náplň práce

  • Starost o základní mailovou adresu kanceláře (příchozí a odchozí maily)
  • Přijímání a distribuce telefonních hovorů
  • Evidence a zpracování příchozí a odchozí pošty, docházení na poštu
  • Komunikace s externími dodavateli
  • Zadávání objednávek na překlady, messengery a občerstvení
  • Rezervace hotelů a dalších cestovních dokladů
  • Starost o návštěvy kanceláře
  • Výpomoc s přípravou dalších aktivit kanceláře (eventy, catering, školení apod.)
  • Zajištění dodávek kancelářských potřeb a chodu kanceláře
  • Hlavní kontakt pro komunikaci s IT společností (sběr a předání požadavků)
  • Vedení a aktualizace zápisů z porad
  • Zodpovědnost za vedení pokladny; poskytování / evidence záloh pro kolegy, měsíční reportování vedoucímu finančního oddělení
  • Zadávání faktur do účetního programu
  • Inventura (provedení roční fyzické inventury majetku kanceláře)
  • Archivace dokumentů (fyzická a elektronická)
  • Ostatní administrativní podpora kanceláře (např. skenování, pochůzky, komunikace s institucemi)

Požadujeme

  • Alespoň středoškolské vzdělání
  • Komunikativní znalost angličtiny slovem i písmem
  • Dobrou znalost MS Office
  • Komunikativnost, pečlivost, samostatnost a spolehlivost
  • Základní znalosti účetnictví výhodou
  • Pravidelné docházení (konkrétní časy budou dohodnuty)
  • Srozumění s Chartou a Principy Lékařů bez hranic

Nabízíme

  • Pracovní smlouvu na poloviční úvazek na dobu určitou (min. 1 rok)
  • Menší, přátelský a dynamický tým
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Práci pro renomovanou mezinárodní humanitární organizaci
  • Jiné benefity

Profesní životopis a motivační dopis (obojí v ČJ a AJ) zasílejte na e-mail: office@lekari-bez-hranic.cz – do předmětu zprávy uveďte heslo „ADMINISTRATIVE AND FINANCIAL ASSISTANT“.

Dovolujeme si vás upozornit, že odpovídat budeme POUZE vybraným uchazečům.

Přihlášky se přijímají do 27/02/ 2015.

Možný nástup: 01/04/2015 nebo domluvou

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí.

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.