Czech English

Nadace Via – Manažer / manažerka projektu Cena Via Bona.

Nadace Via má vizi společnosti, kde většina lidí jedná svobodně a odvážně, přijímá odpovědnost za sebe a za své okolí, a kde je darování běžnou součástí života. Právě teď přijme nového kolegu/kolegyni na pozici Manažer / manažerka projektu Cena Via Bona, který se na naplňování této vize bude podílet, a to v rozvoji oblasti filantropie. Náplní práce je například projektová a komunikační spolupráce na Ceně Via Bona za filantropii, rozvoj a řízení vztahů s mediálními partnery aj. Uchazečovi by rozhodně nemělo chybět nadšení pro téma filantropie a dárcovství, zkušenosti s media a public relations, aktivní zkušenosti s event managementem, z oblasti rozvoje dárcovství, fundraisingu, nebo CSR a další. Práce je na plný úvazek, v centru Prahy, s nástupem ihned. V případě zájmu se podívejte na  tuto pracovní nabídku a přečtěte si všechny podrobnosti.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace