Czech English

NaZemi – Koordinátor/ka projektu Coherent Europe for Sustainable Development: Action for Policies that Will Make a Difference

  • Úvod
  • Pracovní nabídky
  • NaZemi – Koordinátor/ka projektu Coherent Europe for Sustainable Development: Action for Policies that Will Make a Difference

NaZemi hledají do svých řad koordinátora/ku projektu s názvem Coherent Europe for Sustainable Development: Action for Policies that Will Make a Difference. Pozice souvisí se začínajícím evropským projektem, který se zaměřuje na posilování souladu politik pro udržitelný rozvoj na národní a evropské úrovni, zejména v oblastech prosazování důstojné práce, odpovědné spotřeby a výroby, klimatických opatření a vymýcení chudoby. Pokud vás nabízená pozice zaujala, zašlete životopis v češtině a krátký motivační dopis v češtině i v angličtině do 20. 8. 2017 na adresu chcidonazemi@nazemi.cz. Více informací o pozici zde.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace