Czech English

Neslyšící s nadějí – Projektový/á administrátor/ka

Občanské sdružení Neslyšící s nadějí hledá projektového/vou administrátora/ku se zaměřením na pomoc osobám se sluchovým postižením v Moldavsku a Gruzii. Místo práce v Praze: ulice Na Křečku 365, Praha 10 Typ vztahu: zpočátku spolupráce s Neslyšící s nadějí formou DPP, pak v případě zájmu pokračování formou pracovní smlouvy na částečný úvazek. Pohovory se zájemci budou probíhat během září 2014. Náplň práce v rámci této pozice tvoří: – Práce s projekty v rámci Evropské komise, hlavně vnější spolupráce – Komunikace s úředníky v terénu, a to v souvislosti s projekty – Tvůrčí korespondence se zahraničími partnery – Příprava konzultací s ředitelem za Neslyšící s nadějí (NsN) a jejich postupy realizace Doporučení NsN pro kandidáta(ky) by měl(a) mít: – Vzdělání či probíhající studium především v oborech politologie či mezinárodních vztahů, Případně příbuzné vysokoškolské obory. – Výhodou je alespoň roční praxe psaní projektů v oblasti rozvojové či humanitární spolupráce, případně stáže či práce v neziskové organizaci v oblasti rozvojové spolupráce. – Orientace na administrativní detaily projektů – Schopnost bezproblémové spolupráce s ředitelem NsN – Výborná znalost českého a anglického jazyka (případná francouzština vítána). Závazek: – Ochota zavázat se k pracovní smlouvě do konce roku 2014 Nástup: 22. září 2014 Postup pro kandidáta(ky): Nejpozději do 10. září 2014 pošlete jednostránkový CV a motivační dopis – max. 1 strana v češtině na téma „Výzvy a úkoly pro Neslyšící s nadějí v prosazování lidských práv pro osoby se sluchovým postižením.“ Neslyšící s nadějí a její výbor dle CV vybírá vhodné kandidáty a předá je řediteli NsN, který z těchto vybere a pozve k pohovoru během září v termínech dle individuální dohody. CV a motivační dopis pošlete na e-mail: organizace.nsn@gmail.com.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace