Czech English

Organizace pro pomoc uprchlíkům hledá právníka/právničku

Organizace pro pomoc uprchlíkům (OPU) je nevládní a nezisková organizace, která bezplatně poskytuje právní a sociální poradenství svým klientům, pořádá vzdělávací aktivity pro laickou i odbornou veřejnost. Více informací o organizaci naleznete zde. OPU přijme do svého týmu právníka/právničku pro oblast cizineckého práva do hlavního pracovního poměru – částečný/plný úvazek. Náplní práce této pozice je právní poradenství cizincům v kanceláři Plzeň, případně i v dalších místech dle aktuálních potřeb (například při realizaci terénních programů). Nástup možný ihned. Požadujeme: – ukončené právnické vzdělání / možno i student 5. ročníku právnické fakulty – zájem o danou problematiku, ochotu dále se rozvíjet a vzdělávat v této oblasti – samostatnost, flexibilitu a aktivní přístup – znalost anglického jazyka – znalost ruského jazyka výhodou Nabízíme: – zajímavou a smysluplnou práci v mladém kolektivu – odpovídající platové ohodnocení – neformální pracovní prostředí a pružnou pracovní dobu – možnost dalšího rozvoje a růstu v zavedené neziskové organizaci – výše úvazku minimálně 0,5 (dle dohody na konkrétní náplni práce) Praxe v oboru není podmínkou. Vhodné i pro absolventy. V případě Vašeho zájmu zasílejte Váš životopis a motivační dopis na emailovou adresu eva.hola@opu.cz. V případě dotazů volejte na telefonní číslo 775 278 658.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace