Czech English

OSF – Koordinátor/ka programu Vzdělávání dětí a mladých lidí (se zaměřením na včasnou péči)

  • Úvod
  • Pracovní nabídky
  • OSF – Koordinátor/ka programu Vzdělávání dětí a mladých lidí (se zaměřením na včasnou péči)

Nadace Open Society Fund Praha usiluje o rovné příležitosti ke vzdělávání pro předškolní a školní děti a nyní hledá koordinátora/ku programu Vzdělávání dětí a mladých lidí. Koordinátor zodpovídá za komunikaci s dalšími aktéry (školy, úřady, neziskové organizace), přípravu konferencí či žádosti o granty. Je třeba mít komunikační, jazykové a analytické schopnosti. Předpokládaný nástup v březnu / dubnu. V případě zájmu zašlete životopis a motivační dopis na adresu konkurz@osf.cz do 5. února. Více informací naleznete zde.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace