Czech English

Ředitel/ka Centra pro demokracii a lidská práva

Členská organizace Člověk v tísni vyhlašuje výběrové řízení na pozici ředitel/ka Centra pro demokracii a lidská práva. Uchazeč/ka by měl/a prokázat dlouhodobý zájem a přehled o mezinárodním politickém dění, angažovanost v oblasti lidských práv a profesní zkušenost buď z neziskového sektoru, akademického prostředí, statní správy, mezinárodní politiky, nebo žurnalistiky. Více informací o činnosti společnosti Člověk v tísni na poli podpory demokracie a lidských práv najdete zde. Nástup je předpokládán na září/říjen 2013. Místo práce je Praha, součástí práce jsou časté zahraniční cesty. Popis a požadavky na pozici naleznete zde. V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis, motivační dopis a kontakty na tři osoby, které o Vás mohou podat reference, Daně Kočové e-mailem na adresu HR@clovekvtisni.cz. Uvítáme, přiložíte-li k přihlášce své publikované články (včetně webu) nebo práce s odpovídající tématikou. Deadline je 30. 8. 2013. Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovoru.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace