Czech English

Seminář Jak nastartovat kariéru v OSN pro zájemce o seniorní pozice

Ministerstvo zahraničních věcí České republiky Vás zve na seminář organizovaný ve spolupráci s oddělením pro nábor a rozmísťování pracovníků Sekretariátu OSN v New Yorku

JAK NASTARTOVAT KARIÉRU V OSN (seniorní pozice OSN)

Seminář se uskuteční v úterý 8. dubna 2014 od 14,00 hod v Černínském paláci. Je určen všem zájemcům o práci v institucích OSN. Uskuteční se v angličtině a nebude tlumočen.

14:00 – 17:00 (včetně 20 minut přestávky):

  • Brief introduction on the career opportunities in the UN Secretariat
  • How to prepare an effective application in the context of the UN system
  • How to prepare for competency-based interview in the context of the UN system, include a role play exercise
  • Q & A

Účelem semináře je informovat o možnostech účastnit se výběrových řízení a následně zaměstnání ve strukturách OSN, poskytnout užitečné kontakty, důležité praktické informace a zkušenosti při zapojení do těchto výběrových řízení.

Součástí semináře bude vystoupení expertů z oddělení pro nábor a rozmísťování pracovníků Sekretariátu OSN v New Yorku, kteří k výše uvedenému tématu na seminářích vystoupí a poskytnou jejich účastníkům relevantní informace, předají zkušenosti a vysvětlí postupy při podávání přihlášek do výběrových řízení vypisovaných OSN. Tito pracovníci mj. vysvětlí přijímací proces jednotlivých institucí systému OSN a poradí, jak se připravit a co nejefektivněji postupovat v samotném přijímacím procesu.

Vzhledem k omezené kapacitě sálu prosíme o zaslání potvrzení účasti na osn_sekretariat@mzv.cz  nebo telefonicky tel.: 224 182 716 nejpozději do 2. 4. 2014 s uvedením jména, příjmení, funkce a instituce.  Zároveň uveďte, že se jedná o seminář určený pro zájemce o seniorní pozice v OSN.

Bližší informace jsou k dispozici v pozvánce zde.

   

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace