Czech English

SEVER: výběrové řízení na vedoucího pracovníka

Středisko ekologické výchovy SEVER vyhlašuje výběrové řízení na vedoucího pracovníka.

Předpoklady:

  • vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání
  • předchozí zkušenost s vedením kolektivu pracovníků a/nebo zkušenost s
  • manažerskou prací v neziskovém sektoru
  • orientace v problematice neziskového sektoru
  • flexibilita a psychická odolnost
  • samostatnost a odpovědný přístup
  • souznění s posláním organizace
  • vhled do ekonomických záležitostí

Předpokládaný nástup: optimálně únor 2015

Charakter práce: Organizace práce a personální řízení (vedení týmu pracovníků, zadávání a kontrola úkolů, odborné konzultace pracovníkům), finanční a ekonomické řízení či podíl na něm, vystupování za organizaci vůči partnerům a spolupracujícím organizacím, konzultace a psaní grantových žádostí. Možná je kombinace s lektorskou či projektovou činností.

Činnosti pracoviště: Pracoviště v Horním Maršově je zaměřeno na pobytové i krátkodobé vzdělávací programy pro děti i dospělé, šetrnou turistiku zajištění kulturních a osvětových akcí pro veřejnost, zajištění ubytování a stravy pro účastníky akcí a hosty, realizace grantů a zakázek ako podpory této činnosti.

Svůj zájem vyjádřete co nejdříve, nejpozději však do 15.1.2015, a to nejlépe na e-mailovou adresu: mirek.kvasnicka@ekologickavychova.cz, případně na adresu:

Ing. Jaromír Kvasnička, Středisko ekologické výchovy a etiky SEVER, Horská 175, Horní Maršov 542 26 Připojte strukturovaný životopis včetně referencí o Vaší dosavadní činnosti a motivační dopis, proč se o práci ucházíte.

Na případné dotazy vám rádi odpovíme na výše uvedené e-mailové adrese případně na tel.: 739 203 206.

Více informací zde.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace