Czech English

UNDP –Building capacities for engaging Slovak private sector in development cooperation

  • Úvod
  • Pracovní nabídky
  • UNDP –Building capacities for engaging Slovak private sector in development cooperation
UNDP spolu s MZV a EZ a MFEA vyhlásili veřejnou soutěž na téma: advising and building capacity of the Slovak private sector. Cílem výzvy je vytvoření kapacity pro soukromý sektor, SlovakAid a další státní aktéry za účelem podpory soukromého sektoru v poskytování rozvojové pomoci. Hlásit se mohou i české subjekty. Deadline přihlašování je prodloužen do 8. března 2019. Další informace naleznete na stránce UNDP. English: Tender / Call for Proposal UNDP Istanbul Regional Hub: “BUILDING CAPACITIES FOR ENGAGING SLOVAK PRIVATE SECTOR IN DEVELOPMENT COOPERATION” Deadline for Application: 8 March 2019; extended from the original 22 February 2019. Partnership for Effective Development Cooperation Solutions for the SDGs, between the Slovak Ministry of Foreign and European Affairs (MFEA) and UNDP, announces the ‘call for proposal’ for advising and building capacity of the Slovak private sector, MFEA, SlovakAid and potentially other state actors for stronger Slovak private sector participation in  development aid frameworks and procedures, with a special focus on EU development programmes. Information and tender related documents are available at: http://procurement-notices.undp.org/view_notice.cfm?notice_id=52812 https://www.ungm.org/Public/Notice/82792

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace