Czech English

UNDP – Expert on Demand

Vysílání expertů na krátkodobé mise – Český svěřenecký fond UNDP – nové nabídky

Regionální servisní centrum UNDP v Istanbulu vypisuje výběrová řízení na krátkodobé konzultace v Arménii (plynofikace), Azerbajdžánu (podnikatelské inkubátory) a Kosovu (legislativa sociální politiky – zranitelné skupiny obyvatel) s oficiální uzávěrkou tento týden.

Jedná se o urychlené výběrové řízení v rámci nového programu Českého svěřeneckého Fondu UNDP („Expert on Demand“).

Detailní popis vypsaných pozic naleznete zde:

Consultant: Expert on Demand – Supporting business incubators in Azerbaijan – Home based with mission to Baku and Guba-Khachmaz region, Azerbaijan

Zájemci o tuto pozici se mohou hlásit zde.

Consultant: Expert on Demand – Energy efficiency for gas utilization and business development – Home-based with one mission to Armenia (Yerevan, Lori and Shirak Prefectures)

Zájemci o tuto pozici se mohou hlásit zde.

 

Vypsání třetího výběrového řízení se připravuje. Prosím sledujte webové stánky Českého svěřeneckého fondu UNDP, kde se nyní budou objevovat všechny další výzvy (konzultanti i tendry + plán tenderových výzev na roky 2014 a 2015).

V případě zájmu o nabízené pozice prosím kontaktujte  Barboru Latečkovou (barbora.lateckova@undp.org).

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace