Czech English

UNDP – Transfer českého know-how a zkušeností pro rozvoj hodnotových řetězců mléka v Srbsku

  • Úvod
  • Pracovní nabídky
  • UNDP – Transfer českého know-how a zkušeností pro rozvoj hodnotových řetězců mléka v Srbsku

Český svěřenecký fond UNDP vyhlašuje výběrové řízení na poskytnutí služeb se zaměřením na transfer zkušeností mezi Českou republikou a Srbskem v oblasti produkce a zpracování mléka, včetně možností diversifikace příjmů farmářů. Součástí projektu je mimo jiné organizace studijní cesty do České republiky, výběr českých zástupců a spoluúčast na Česko-srbském fóru zaměřeném na agro-business a zpracovatelský průmysl, expertní mise do Srbska, či příprava analýz a metodologie. Více informací naleznete zde.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace