Czech English

Vzdělávací semináře ke komunikaci

  • Úvod
  • Vzdělávací semináře ke komunikaci
Vzdělávací seminář na zlepšení komunikace nevládních neziskových organizací Zahraniční rozvojová spolupráce České republiky – jak komunikovat navenek o tématech rozvojové spolupráce a humanitární pomoci (Markéta Barošová Lajdová) – Prezentace Transparentnost – měříme sobě stejným metrem jako svým donorů a jiným partnerům? Jsme transparentní? Uveřejňujeme výroční zprávy a jiné informace? (Jan Böhm, Kliktivisti) – Prezentace Evaluace komunikačních aktivit (Glenn O´Neil) – PrezentaceCase Study Školení na nová média jiná než FB a twitter  (Jan Böhm, Kliktivisti) – Prezentace Praktický trénink práce s médii – co média opravdu zajímá, jak být více vidět a proč se nedá žít bez základních znalostí online marketingu (Jan Rybář) – Prezentace  

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace