Czech English

Člověk v tísni – Nová listopadová sada filmů

4.12.2017
FoRS

Na webu Promítej i ty najdete nejnovější filmy na téma Svoboda či nesvoboda. První film,Epidemie svobody, vypráví příběh rodičů, kteří se snaží zorientovat v problematice očkování dětí a zjišťují, že udělat si názor není vůbec snadné. Film Zemřít pro design se zase zaměřuje na bezpečnost práce při výrobě elektroniky. Poslední film s názvem Kdo mě teď bude mít rádpopisuje stigmatizaci lidí s odlišnou sexuální orientací a nakažených virem HIV. Další informace o aktivitách Člověka v tísni najdete v jejich pravidelném obúterníku.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

datová schránka: cqrtzws

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají humanitární pomocí, rozvojovou spoluprací, globálním vzděláváním a informováním o těchto tématech.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace