Czech English

Stáž ve FoRS

Jste studentem/studentkou vysoké školy a zabýváte se problematikou rozvojové spolupráce, humanitární pomoci nebo globálního rozvojového vzdělávání? Pak máte jedinečnou příležitost přihlásit se na stáž do FoRS!  Co je náplní stáže?
  • Informační, administrativní činnosti, ale také ty odborné a analytické, které zahrnují například přípravu textů či článků.
  • Stážisty/ky hledáme 2x za rok a to vždy na 6 měsíců. Pokud vás ale stáž opravdu zajímá  a výběrové řízení není zrovna vypsané, neváhejte a napište nám na sekretariat@fors.cz. Určitě se společně domluvíme.
Aktuálně: Je vypsáno výběrové řízení Uzavírka přihlášek je průběžná, své životopisy a motivační dopisy posílejte na adresu sekretariat@fors.cz. Chci vidět nabídku

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace