Dokáží být moderní technologie prostředkem pro zmírnění dopadů krizí a sloužit jako nástroj pro záchranu životů? Jak může pomoci 3D tisk ve válkou zničeném iráckém Mosulu? A jaké moderní technologie se využívají při přírodních katastrofách v České republice? Přijďte se dozvědět na panelovou diskuzi. Pozvání přijali: Josef Koláček (ADRA ČR), Kateřina Faryadová (Charita ČR) Hana Volná (ORS MZV) a Vít Ježek (podnikatel – Rekola). Moderuje Hana Biriczová. Diskuze proběhne 14. 3. ve Vzdělávacím centru NTK (Flemingovo náměstí 1, Praha 6). Další informace najdete na FB události.
Bankovní spojení číslo účtu: 181618095/0300 ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2
FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají humanitární pomocí, rozvojovou spoluprací, globálním vzděláváním a informováním o těchto tématech.
Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí.
Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.