Czech English

WEF – Článek „Proč světová nedůvěra nesmí ohrozit 2030 Agendu pro udržitelný rozvoj“

  • Úvod
  • STARE-Nezařazené
  • WEF – Článek „Proč světová nedůvěra nesmí ohrozit 2030 Agendu pro udržitelný rozvoj“
10.2.2017
FoRS

V roce 2015 se všichni radovali. Více či méně úspěšně se povedlo dokončit a zhodnotit Rozvojové cíle tisíciletí (MDGs) a přejít na nové Cíle udržitelného rozvoje (SDGs). Ty mají velmi ambiciózní vize, precizně definované cíle i kompetence. Dalo by se říci, že s ustanovením SDGs a podpisem Pařížské dohody o změně klimatu je více než jasné, kudy se ubírat a jaké nástroje k tomu využít. Přesto se rok 2016 nesl ve znamení nejistoty, nedůvěry lidí vůči politickým systémům a mezinárodním společenstvím. Proč se tak jasná cesta tak zkomplikovala a „kde to vázne“? Dozvíte se zde!

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

datová schránka: cqrtzws

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají humanitární pomocí, rozvojovou spoluprací, globálním vzděláváním a informováním o těchto tématech.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace