Je pro vás důležité, aby se žáci orientovali v aktuálním dění? Uměli kriticky přemýšlet? Zkoumali a reflektovali svou identitu, své postoje a hodnoty? Přihlaste sezcela zdarma na akreditovaný seminář MŠMT právě nyní! Seminář proběhne 10. – 12. 11. 2016 v prostorách klubu seniorů Demlova, Lazce (mapa zde).
Bankovní spojení číslo účtu: 181618095/0300 ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2
FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají humanitární pomocí, rozvojovou spoluprací, globálním vzděláváním a informováním o těchto tématech.
Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí.
Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.