Czech English

Člověk v tísni – Podcast Mimo zorné pole: „Mysleli jsme, že tyhle palmy přežijí vše.“ Přizpůsobit zemědělství klimatické změně je výzva.

  • Úvod
  • Novinky z ČR a ze světa
  • Člověk v tísni – Podcast Mimo zorné pole: „Mysleli jsme, že tyhle palmy přežijí vše.“ Přizpůsobit zemědělství klimatické změně je výzva.
12.1.2024
FoRS

Následky změn klimatu už teď mají velmi silný dopad na pěstování plodin. Síla sucha, záplav, extrémní zimy nebo hurikánů nemá slitování a ničí i to, o čem si roky zemědělci mysleli, že přežije každé počasí. Jak se africké země adaptují na čím dál méně obyvatelnou planetu? Jak vypadá zákulisí nejvýznamnější klimatické konference? A můžeme Zemi vůbec ještě zachránit? Na to se ptala naše moderátorka Kristina Nováková Magdaleny Davis, vedoucí našich českých klimatických programů, a Jana Svitálka, našeho experta na tropické zemědělství. Více informací zde.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace