Czech English

Humanitas Afrika – akce „Oslavy ke Dni Afriky“

20.5.2016
FoRS
Den Afriky, 25. května, představuje každoroční ohlédnutí za založením Organizace africké jednoty (OAU) roku 1963. Toto datum je oslavou africké jednotyHumanitas Afrika o.p.s. oslavy ke Dni Afriky v ČR pořádá již od roku 2002 a zve Vás na pátý diskuzní večer mapující současné události afrického kontinentu. Cílem je získání celkového vhledu do aktuálního dění v Africe a porozumění přínosu africké diaspory české společnosti a ekonomice. Akce se koná 26. května v 18 hodin v Africkém informačním centru (Ječná 2, Praha 4, 4. patro). Téma diskuze: Afrika vážně a nevážně. Více informací k diskuzi a ostatním akcím můžete najít na facebooku Afrického informačního centra zde nebo na webu zde. Facebook ARFICA DAY CZ zde, 1. filmový večer k Dni Afriky zde. Akce ke Dni Afriky se konají od 20. května do 4. června.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

datová schránka: cqrtzws

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají humanitární pomocí, rozvojovou spoluprací, globálním vzděláváním a informováním o těchto tématech.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace