Czech English

Charita Česká republika – Přivýdělek – recepční pro školící středisko a ubytovací zařízení (na zavolání)

  • Úvod
  • Pracovní nabídky
  • Charita Česká republika – Přivýdělek – recepční pro školící středisko a ubytovací zařízení (na zavolání)
Na Praze 2, v ulici Máchova je školicí středisko a ubytovací zařízení, kde je recepce otevřená 24/7. Charita ČR hledá brigádníky, kteří by měli čas a zájem si „sem tam“ přivydělat, když by nastal výpadek. Tato práce by byla nárazová a „na zavolání“. Na této pozici budete zodpovědný za: check in a check out hostů, zpracování rezervací, komunikace s klienty, zajištění snídaní a následní úklid, příprava a úklid konferenčních místností, zajištění občerstvení. V případě zájmu pošlete svůj životopis na job@caritas.cz Více o náplni práce a možnostech se dozvíte zde.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace