Czech English

ADRA – Jaké budou letošní Vánoce? Netradiční

Také už se těšíte na tu pravou vánoční atmosféru? V obýváku mečí koza, maminka v kuchyni seje kukuřici a na zahradě hloubí děti s tatínkem studnu. Nebojte, nezbláznili jsme se. Jen jsme pro vás na ty letošní Vánoce připravili něco opravdu netradičního.
Humanitární organizace ADRA pro Vás připravila charitativní e-shop s dárky, které můžete formou dárcovských certifikátů věnovat svým blízkým. Jejich jménem pak lidem v nouzi putuje např. koza, cihly na stavbu domu, studna nebo školní potřeby. Zajímavostí je možnost prohlédnutí daru prostřednictvím virtuální reality ve Vašem mobilu či tabletu. Další informace na tomto odkazu.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace