Czech English

ADRA – Rozhovor s ředitelem organizace Michaelem Krugerem "Musíme věnovat více pozornosti těm, kdo uprchlíky přijímají"

  • Úvod
  • Novinky z ČR a ze světa
  • ADRA – Rozhovor s ředitelem organizace Michaelem Krugerem "Musíme věnovat více pozornosti těm, kdo uprchlíky přijímají"

Nezisková organizace ADRA působí po celém světě, včetně současného konfliktu na Ukrajině.Lidem v nouzi poskytuje, co zrovna potřebují.„Není možné přijet do země a teprve začít řešit, jaká pomoc je potřeba, tomu musíte dopředu rozumět. Proto máme nastavené procesy s místními koordinátory, kteří podávají jasné informace,“ říká ředitel Michael Kruger. Celý rozhovor si můžete přečíst zde.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace